Akademia DIMAQ to szkolenia, które opierają się na standardach branżowych wyznaczonych przez program certyfikacji. Dzięki nim zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat digital marketingu lub jego wybranych obszarów oraz przygotujesz się do egzaminu DIMAQ i zdobędziesz certyfikat poświadczający Twoje kompetencje. Szkolenia są prowadzone tylko przez certyfikowanych trenerów DIMAQ.

W związku z obecną sytuacją  szkolenia w ramach Akademii DIMAQ przenieśliśmy do świata online. Jeśli mierzycie się obecnie z podobnymi wyzwaniami i staracie się zapewnić swoim pracownikom możliwość zdalnego rozwoju w czasie przymusowej pracy zdalnej, zapraszamy do udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje e-marketingowe w trybie online, które:

  • odbywają się w formie interaktywnych live’ów i całkowicie realizują program szkoleń stacjonarnych. Trener na żywo prowadzi zajęcia, włączając w to ćwiczenia indywidualne dla uczestników.
  • odbywają się po 2,5 h zajęć dziennie. Takie rozplanowanie pozwala skorzystać ze szkolenia, a jednocześnie nie wymaga długiego zaangażowania się. Osoby, które mają pod opieką dzieci mogą na 2,5 godz. wymienić się z kimś i wziąć udział w szkoleniu, a przy tym wykorzystać efektywnie czas pracy zdalnej.
  • są tańsze niż stacjonarne– biorąc w nich udział nie ponosisz kosztów cateringu czy wynajmu sali

Uwaga. Możesz otrzymać dofinansowanie  w wysokości 50%-80% na każde z naszych szkoleń stacjonarnych. Sprawdź warunki >>


Professional

W TRYBIE ONLINEBasic

W TRYBIE ONLINE


Poznaj certyfikowanych trenerów DIMAQ >>