DIMAQ VOICE to BEZPŁATNE, cykliczne, digitalowe spotkania w luźnej atmosferze, które merytorycznie wspierają najlepsi eksperci digital marketingu -posiadacze certyfikatu DIMAQ.

Najbliższe spotkanie:
  • 10 kwietnia 2019,  godz. 17:30-19:30
  • o 17:00 dla chętnych, prezentacja Czym jest DIMAQ? 
  • Dom Innowacji Społecznych MARZYCIELE I RZEMIEŚLNICY, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy,  ul. Bracka 25 w Warszawie  (III piętro)

Agenda

17:35 - 18:00 VR szansa czy zagrożenie - słów kilka o podróżowaniu bez wychodzenia z domu na podstawie przypadku "Polska 360". Magdalena Budkiewicz, Polska Organizacja Turystyczna i Agnieszka Tomczyszyn, TplusT

Technologia VR będzie niewątpliwie odgrywała coraz większą rolę w e-marketingu. W naszej prezentacji wyjaśnimy czym jest VR, co go odróżnia od AR i mixed reality, jakie są perspektywy jego rozwoju, a także pokażemy kilka ciekawych przykładów zastosowania VR w marketingu.

Wymagany poziom uczestników: początkujący.

18:10 - 19:10 My name is AI. Łukasz Furdzik, Starcom

Sztuczna inteligencja to najważniejszy temat dotyczący naszej przyszłości. Dzięki tej prezentacji dowiecie się dlaczego tak jest. Postaram się też poukładać tę wiedzą w spójną kapsułę AI. Czym jest AI i jakie są jej rodzaje? Do czego jest wykorzystywana? Jak to będzie wyglądać w przyszłości?

Wymagany poziom uczestników: początkujący.

19:20 - 19:50 TBA

PATRONI MEDIALNI

           Brief