DIMAQ Voice to bezpłatne, cykliczne spotkania dla entuzjastów digital marketingu z merytorycznym udziałem najlepszych ekspertów z branży- posiadaczy certyfikatów DIMAQ.

Zapraszamy na kolejne, ośme już spotkanie, które odbędzie się:

  • 26 czerwca 2019 w godz. 17:30-19:30
  • chcesz zapytać o certyfikat DIMAQ, czekamy na Ciebie od godz. 17:00
  • Dom Innowacji Społecznych MARZYCIELE I RZEMIEŚLNICY, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy,  ul. Bracka 25 w Warszawie  (III piętro)

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Dołącz do WYDARZENIA NA FACEBOOKU i otrzymuj powiadomienia o kolejnych spotkaniach!

Pamiętaj, wstęp na wydarzenie jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja.

Agenda #8 DIMAQ Voice:

17:35 - 18:00 Voice Presentation – Twój głos w prezentacjach, Daniel Bordman, www.bordman.pl

Przygotowując się do prezentacji przed klientem, partnerem biznesowym w czy zarządem, liczą się dane i fakty. Jednak to jak to zrobisz może mieć kluczowe znaczenie, czy Twój pomysł, idea czy usługa zostanie zaakceptowana czy nie. Dlatego zebrałem dla Ciebie zestaw narzędzi bazujących tylko na głosie, które ułatwiają przyciągnięcie i utrzymanie uwagi.

18:10 - 18:35 Social Selling dla marketerów B2B, Łukasz Kosuniak, Grow Consulting

Jak marketing może organizować i wspierać działania social sellingowe. Praktyczne wskazówki dla osób, które chcą wykorzystać potencjał sieci społecznościowych do generowania wartościowych leadów oraz tworzenia profesjonalnego wizerunku organizacji i jej pracowników.

 

18:45 - 19:10 Jak wdrożyć content marketing w e-commerce i nie tylko tu?, Agata Chmielewska, E-commerce & Online Marketing Consultant

 Wszędzie słyszysz, że content marketing działa i to podstawa, ale nie wiesz jak do niego podejść? A może po prostu nie masz pomysłu jak go wdrożyć w Twoje działania marketingowe? Przyjdź i naucz się w content, a także zobacz jak to robią inni i dlaczego robią to dobrze.

 

Chcesz zostać prelegentem DIMAQ Voice? Nasza scena jest otwarta dla wszystkich, kórzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z digital marketingu. Sprawdź, jak zostać prelegentem >>

PARTNER

                 

 

PATRONI MEDIALNI

           Brief