Minęło już kilka tygodni odkąd na szkoleniach DIMAQ możemy spotykać się tylko w trybie zdalnym. I okazuje się…że w onlajnie jest fajnie, ale przede wszystkim efektywnie, o czym mówią nam sami uczestnicy.

Wszystkie szkolenia odbywają  w formie interaktywnego live’a w trybie 2,5 h dziennie. Trener na żywo prowadził zajęcia, włączając w to ćwiczenia indywidualne dla uczestników.

Do tej pory w formie online przeprowadziliśmy 4 szkolenia otwarte:

Po początkowych obawach uczestników o efektywność szkoleń w takiej formie po zakończeniu kursu zebraliśmy 90% pozytywnych opinii! Oto niektóre z nich:

  • Świetne szkolenie i naprawdę fantastyczny prowadzący. Daję 100/100, a 2,5 godziny trwania sesji – idealnie.
  • Nigdy wcześniej nie słyszałam by ktoś w tak przystępny sposób mówił o meandrach digitalu.
  • Naprawdę świetnie spędzony czas! Wielki dzięki za taką możliwość – aż dziwnie teraz będzie tez tej wirtualnej klasy rano
  • szkolenie na wysokim poziomie, piguły 2,5h dziennie bardzo dobrze dobrane, fajna wiedza.
  • Przekazano dużo przydatnej, praktycznej przede wszystkim, wiedzy w przystępny sposób.
  • Można zdobyć dużo wiedzy merytorycznej od podstaw digital marketingu. Wymaga to na pewno utrwalenia tej wiedzy samemu ale materiały które otrzymaliśmy pomogą nam w tym.

Tryb zdalny nie był również przeszkodą do zorganizowania serii szkoleń przygotowujących do zdobycia certyfikatu dla TVN MEDIA, o czym mówi Agnieszka Gajzler-Barylska, Digital Strategy & Development Director:

Na początku lutego wystartowaliśmy z programem szkoleniowym Digital Academy TVN Media we współpracy z IAB DIMAQ. W związku z panującą pandemią, w trosce o zdrowie naszych pracowników, byliśmy zmuszeni zrezygnować z wersji stacjonarnej naszego programu.

Podnoszenie kompetencji digital jest dla nas bardzo ważne, w związku z tym rozpoczęliśmy przygotowania do szkoleń w wersji online. Chcieliśmy wypracować taki model, który pozwoli efektywnie pracować w trybie home office ale również pozwoli na skupienie uwagi i zapewni interakcję pomiędzy trenerem i uczestnikami.

Dziś możemy powiedzieć, że udało nam się wypracować rozwiązanie optymalne. Cykl szkoleniowy został wydłużony do 8 dni, przy czym jedna sesja trwa 2,5 godziny. Korzystanie z Zoom’a pozwala na prowadzenie teoretycznej i praktycznej część szkoleń. Model pozwala efektywnie pozyskiwać wiedzę godząc to z codzienną pracą i obowiązkami prywatnymi. 

Pamiętajcie, że w każdy wtorek również w onlajnie widzimy się na bezpłatnych spotkaniach DIMAQ Voice. Więcej informacji TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach online. Szczegółową ofertę znajdziecie TUTAJ.

W razie wszelkich pytań pomoże Wam Paweł:

Paweł Gmurek
+48 734 129 635
p.gmurek@dimaq.eu