Obecna sytuacja mocno daje się we znaki zarówno pracownikom, jak i pracodawcom nie tylko w branży marketingowej. Z dnia na dzień stanęliśmy przed ogromnymi wyzwaniami – przymusowa praca z domu, konieczność efektywnego zagospodarowania czasu pracy, odwołane wydarzenia i wiele innych niedogodności charakterystycznych dla Waszych branż i firm.

Aby jak najbardziej zmniejszyć skutki powyższej sytuacji, wszystkie szkolenia w ramach Akademii DIMAQ przenieśliśmy do świata online.

Jeśli mierzycie się obecnie z podobnymi wyzwaniami i staracie się zapewnić swoim pracownikom możliwość zdalnego rozwoju w czasie przymusowej pracy zdalnej, zapraszamy do udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje e-marketingowe w trybie online, które:

  • odbywają się w formie interaktywnych live’ów i całkowicie realizują program szkoleń stacjonarnych. Trener na żywo prowadzi zajęcia, włączając w to ćwiczenia indywidualne dla uczestników.
  • odbywają się po 2,5 h zajęć dziennie. Takie rozplanowanie pozwala skorzystać ze szkolenia, a jednocześnie nie wymaga długiego zaangażowania się. Osoby, które mają pod opieką dzieci mogą na 2,5 godz. wymienić się z kimś i wziąć udział w szkoleniu, a przy tym wykorzystać efektywnie czas pracy zdalnej.
  • są tańsze niż stacjonarne– biorąc w nich udział nie ponosisz kosztów cateringu czy wynajmu sali

W razie wszelkich pytań jesteśmy do dyspozycji:

Agnieszka Fabianowicz
+48 515 99 25 99
a.fabianowicz@dimaq.eu