W obozie DIMAQ Voice sezon wakacyjny właśnie chyli się ku końcowi. Od dziś przyjmujemy zgłoszenia od osób chętnych do wystąpienia w roli prelegenta podczas jednego ze spotkań dla entuzjastów digital marketingu w okresie wrzesień – listopad.  W planach nowych edycji jak zwykle przygotowaliśmy sporo zmian, m. in. rozwijanie tematyki prelekcji o nowe obszary, jeszcze więcej paneli dyskusyjnych i interakcji z uczestnikami!

To co zostaje niezmienne to fakt, że spotykamy się w trybie online w każdy ostatni wtorek miesiąca między godziną 15:00 a 16:00. Spotkania są bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja przez platformę streamingową. Posiadacze certyfikatów DIMAQ otrzymują punkty recertyfikacyjne za udział w wydarzeniu.

Celem spotkań jest tworzenie platformy do swobodnej wymiany doświadczeń oraz dyskusji między profesjonalistami z branży digital marketingu. To nasz priorytet, a punkty recertyfikacyjne dla posiadaczy DIMAQ to tylko wartość dodana :). Zapraszamy wszystkich, którzy lubią podzielić się wiedzą, mają pomysł na ciekawe wystąpienie i chcą sprawdzić się jako prelegent na jedynym w swoim rodzaju takim wydarzeniu marketingowym. – mówi Krystian Pustelnik, Specjalista ds. edukacji i certyfikacji, prowadzący DIMAQ Voice Online.

Jeśli chcesz zabrać głos na DIMAQ Voice Online zgłoś się korzystając z formularza zgłoszeniowego

Zgłoszenia do DIMAQ Voice

Przyjmujemy prezentacje eksperckie z każdego obszaru digital marketingu o charakterze inspiracji, case study, prezentacji narzędzia, jednak nie przyjmujemy prezentacji sprzedażowych! Prezentacje podlegają merytorycznej ocenie trenerów DIMAQ.

UWAGA. Aby się zgłosić nie musisz posiadać certyfikatu DIMAQ. Jeśli Twoja prezentacja będzie oryginalna i spełni określone wymagania merytoryczne, na pewno odezwiemy się w celu omówienia szczegółów i zaplanowania dogodnego terminu wystąpienia.

Zabookuj termin już teraz! Oto najbliższe dostępne terminy:

  • 28 września
  • 26 października
  • 30 listopada

Pamiętaj, że Twoje wystąpienie powinno trwać nie dłużej niż 20 minut, a po zakończeniu uczestnicy mogą zadawać Ci pytania za pośrednictwem czatu. 

Co zyskam będąc prelegentem DIMAQ Voice?

  • jeśli jesteś posiadacze certyfikatu DIMAQ zdobędziesz od 25 do 40 pkt recertyfikacyjnych (w zależności od oceny uczestników)
  • umocnisz swój wizerunek eksperta
  • zaprezetujesz ciekawe rozwiązania / case’y swojej firmy

Dodatkowo wszystkie wystąpienia podlegają ocenie uczestników, a najwyżej ocenionych prelegentów bierzemy w pierwszej kolejności pod uwagę przy współpracy przy innych wydarzeniach DIMAQ i IAB Polska.

Jeśli widzisz pole do innego typu współpracy między Twoją firmą a DIMAQ Voice jesteśmy otwarci na propozycje. Napisz do nas na: kontakt.dimaq.eu w temacie wpisując „Współpraca DV”.

Jak DIMAQ Voice Online przedstawia się w liczbach? Oto statystyki tegorocznych spotkań (od stycznia do czerwca)

  • w 2021r. odbyło się 6 spotkań, wystąpiło na nich łącznie 18 prelegentów.
  • w spotkaniach uczestniczyło w sumie ponad 2000 osób.
  • na DIMAQ Voice Online zarejestrowało się łącznie 2880 osób.

Poziom wiedzy uczestników według ich samooceny to w przeważającej części  średnio zaawansowany.

Obejrzyj nagrania wybranych prelekcji >

WIĘCEJ NA TEMAT DIMAQ VOICE >


Naszymi Partnerami są:

GoldenSubmarine

Rocket Jobs

Patroni medialni:

Marketer+

Nowy Marketing

Medialna Perspektywa

BRIEF

Marketing progress

portalmedialny.pl

CEO.com.pl

sprawny.marketing

SILANAUKI.pl