UWAGA! Konkurs rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy naprawdę dużo wspaniałych odpowiedz! Dziękujemy wszystkim za udział i informujemy, ze bilet na Interact trafia do Jędrzeja M. Gratulacje!

Dziękujemy za udział, otrzymaliśmy Weź udział w konkursie DIMAQ! Odpowiedz na jedno pytanie i wygraj bilet na wyjątkowe wydarzenie – konferencję Interact, która odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie!

Co trzeba zrobić, aby zdobyć BILET na Interact 2019?

  1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak aktualizujesz swoją wiedzę z digital marketingu? (odpowiedź nie powinna przekraczać 1000 znaków ze spacjami).
  2. Odpowiedź prześlij do 20 maja 2019 na adres mailowy: dimaq@iab.org.pl, w temacie maila wpisując „Wygraj bilet na Interact z DIMAQ”.
  3. Czekaj na werdykt! Wygrywa autor najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Wyniki ogłosimy do 22 maja 2019.


NAGRODA:

Nagrodą jest bilet na Interact 2019 (nagroda nie obejmuje kosztów dojazdów i noclegu). Interact to flagowa konferencja IAB Europe, która w tym roku tym roku we współpracy z IAB Polska po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie. Co roku Interact gromadzi najważniejszych przedstawicieli europejskiego biznesu, którzy dyskutują o trendach, nowych technologiach i najlepszych rynkowych praktykach.

Trzynasta edycja międzynarodowej konferencji dla branży reklamy cyfrowej, przebiegnie pod hasłem:  Growing change. Changing growth. Przez 2 intensywnie dni w gronie około 700 reprezentantów największych firm, agencji, świata mediów i nauki rozmawiać będziemy o tym, co dla współczesnego biznesu oznaczają zmiana i wzrost – dwie immanentne dla ery cyfrowej cechy. Szczegóły wydarzenia: https://www.interactcongress.eu/


Czym jest DIMAQ?
To międzynarodowy standard kompetencji digital marketingowych. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację. Metodologia opracowana  przez ekspertów powołanych przez IAB Polska pod nadzorem merytorycznym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska. DIMAQ posiada rekomendację IAB Europe i jest dostępny w: Polsce, Grecji, Słowacji, Słowenii, Serbii, Czarnogórze, Rumunii, Bośni i Hercegowinie oraz na Cyprze.