VOUCHERY NA SZKOLENIA DIMAQ

Zapłać jeszcze w tym roku, a na szkolenie przyjdź w 2024!

 

Nie martw się o niewykorzystany budżet! Skorzystaj z VOUCHERA na szkolenia Akademii DIMAQ. Zabezpiecz firmowe środki lub podaruj komuś rozwój w digitalu!

 

 • Możesz zakupić voucher na konkretne szkolenie otwarte, zamknięte, a także na określoną kwotę, dzięki czemu sam decydujesz, czy środki wykorzystasz na jeden lub kilka projektów szkoleniowych.
 • Voucher wykorzystasz w dogodnym dla siebie terminie do końca 2024 roku.
 • Voucher gwarantuje obecną cenę szkoleń niezależnie od jej zmiany w przyszłości.

Jak kupić VOUCHER? Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z naszym konsultantem.

 

Patrycja Dąbek

menadżer ds. szkoleń

+48 504 451 512
p.dabek@dimaq.eu

  Wybierz szkolenie, na które chcesz otrzymać voucher:

  Lub wpisz kwotę, na jaką chcesz otrzymać voucher:

  Na fakturze wystawionej jeszcze w 2023 r. w uwagach będzie widniała informacja „voucher szkoleniowy”. Jeśli nie chcesz tego wpisu na fakturze konieczne będzie wystawienie najpierw dokumentu proforma, a dopiero po zanotowaniu płatności wystawimy fakturę rozliczeniową, zgodną z datą płatności.  * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/77. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji usługi voucher skzoleniowy. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia, lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się TUTAJ.