Przed nami kolejne wirtualne spotkanie dla entuzjastów digital marketingu! Majowa edycja DIMAQ Voice Online odbędzie się już 25 maja, w godzinach 15:00 – 16:30. Podczas wydarzenia ogłoszony zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie bilet na Forum IAB 2021 – najbardziej inspirującą konferencję marketingową w Polsce!

Podczas dwudziestego pierwszego spotkania DIMAQ VOICE Online wysłuchamy trzech prelekcji. Wystąpią: Elżbieta Kondzioła z LOVEMEDIA, Martyna Jacewicz z KHS oraz Dagmara Kokoszka-Lassota z Magic Social Media.

Prelekcja I, godz. 15:05: „Czym jest programatyczny zakup reklamy i jak bezpiecznie wykorzystać jego możliwości.”

Elżbieta Kondzioła, Online Sales Director LOVEMEDIA, Szefowa Grupy Roboczej Programmatic przy IAB Polska

Programmatic umożliwia precyzyjne i efektywne targetowanie reklam internetowych, jednak z uwagi na otwarty charakter ekosystemu, wymaga stosowania zabezpieczeń w trakcie emisji. Podczas prelekcji zostanie przybliżony, zarówno początkującym jak i średnio zaawansowanym słuchaczom, ten model zakupu reklamy i jego możliwości.

Podczas prelekcji dowiesz się:

– Jakie były wydatki na programmatic w Polsce i Europie?

– Jak wygląda udostępnianie powierzchni w modelu programatycznym?

– Jak zbudowany jest ekosystem programmatic?

– Jakie zmiany zachodzą w dostępie do danych?

– Na jakim poziomie jest bezpieczeństwo w automatycznym zakupie reklamy?

Prelekcja II, godz. 15:35: „RTM czy marketing kontekstowy – jak nauczyć się rozróżniać te pojęcia.”

Martyna Jacewicz, Social media and Digital Manager, agencja KHS

Zaczniemy od teorii: czym jest RTM, a czym marketing kontekstowy. Jakie są między nimi podobieństwa i różnice? Następnie na konkretnych przykładach spróbujemy zrozumieć, kiedy mamy do czynienia z kontekstem, a kiedy działaniami real time. Prezentacja zakończy się wylistowaniem kilku pytań, które pozwolą w przyszłości łatwiej odróżniać RTM od innych działań marketingowych.

Podczas prelekcji dowiesz się:

– Dlaczego ten temat jest ważny i kto najczęściej popełnia błędy w rozróżnieniu RTM od marketingu kontekstowego?

– Czym jest real time marketing?

– Czym jest marketing kontekstowy?

– Jakie są podobieństwa i różnice między RTM a marketingiem kontekstowym?

Prelekcja III, godz. 16:05: „Dlaczego Twoje reklamy na FB nie działają.”

Dagmara Kokoszka-Lassota, Magic Social Media

Stawianie na reklamy na Facebooku nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, podczas prelekcji zostaną zaprezentowane najczęściej popełniane błędy podczas tworzenia i prowadzenia kampanii oraz przedstawione rozwiązania, jak robić to dobrze.

Podczas prelekcji dowiesz się:

– Jakie są błędne założenia dotyczące reklam na Facebooku?

– Dlaczego czasami reklama nie działa, a kiedy reklama jest skuteczna?

– Jak wykorzystać reklamy dla Twojego biznesu?

Weź udział w tej edycji DIMAQVoice Online i zyskaj szansę na wygranie biletu na konferencję organizowaną przez IAB Polska Forum IAB 2021! To 3-dniowe święto marketerów odbywające się 8, 9 i 10 czerwca w trybie online. Więcej szczegółów znajdziesz na: https://forumiab.pl/

Akredytacja DIMAQ

Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują od 5 do 7 punktów recertyfikacyjnych. Szczegóły punktacji dla Uczestnika i Prelegenta znajdują się stronie: https://dimaq.pl/dimaq-voice-online/

Link do bezpłatnej rejestracji jest TU.

Bądź na bieżąco z DIMAQ Voice! Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Zostań prelegentem DV Online!

Nieustannie przyjmujemy zgłoszenia od osób, które chcą spróbować swoich sił jako prelegent/ka podczas DV Online. Jeśli masz ciekawy temat, którym chciałbyś/abyś podzielić się z naszą widownią nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie wypełniając krótki formularz.

Co możesz zyskać będąc prelegentem DIMAQ Voice?

  • Jeśli jesteś posiadaczem certyfikatu DIMAQ, możesz zdobyć nawet 40 pkt recertyfikacyjnych (25 gwarantowane, dodatkowo do 15 pkt w zależności od ocen publiczności)
  • Wzmocnisz swój ekspercki wizerunek
  • Zaprezentujesz ciekawe rozwiązania/case’y swojej firmy

Aby zostać prelegentem DIMAQ Voice nie musisz posiadać certyfikatu DIMAQ. Jeśli Twoja prezentacja będzie oryginalna i spełni określone wymagania merytoryczne, na pewno odezwiemy się w celu omówienia szczegółów i zaplanowania dogodnego terminu wystąpienia.