Nie ma prostszego sposobu aby wygrać bezpłatny udział w Akademii DIMAQ i przystąpić do egzaminu niż wziąć udział w naszym stałym konkursie, który trwa podczas każdego FORUM IAB.

Należało tylko:


🔴 Zrobić sobie zdjęcie w ramce #DIMAQ, która była dostępna na stoisku IAB Polska, podczas FORUM IAB 2024.
🔴Wstawić zdjęcie w trybie publicznym na swoim profilu społecznościowym na Linkedin, Instagramie, Facebooku, platformie X, koniecznie dodając #DIMAQ #SOCIALDIMAQ.
🔴Następnie napisać w treści swojego posta „Dlaczego chcesz zdobyć certyfikat DIMAQ” (maksymalnie 500 znaków tekstu).
🔴Konkurs trwał od godz. 09:00, 22 maja, do godz. 23:59, 23 maja 2024 r.

W tym roku nagrody trafiły do dwójki zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy wygranej!

Nagrodą dla wyróżnionej laureatki jest bezpłatny udział w egzaminie DIMAQ Professional:

Sylwia Segin

Trochę się wstydziłam zrobić zdjęcie (dlatego zrobiłam 2 😂), ale…

Dlaczego chcę mieć certyfikat? #dimaq

1. Bo od 15 lat pracuję w mediach cyfrowych, a zatrudniał mnie sam Marcin Pery.

2. Bo posiadam aktualną wiedzę na temat marketingu cyfrowego (SEM, SEO, Content Marketing, SoMe, analiza danych, prawa cyfrowe) i jestem przygotowana do efektywnego zarządzania kampaniami marketingowymi.

3. Bo ciągle się rozwijam (psychoedukuję na #tiktok; prawa licencyjne; Digital Marketing; Brand Management) i chcę być jeszcze bardziej wiarygodna dla branży mediów.

4. Bo na #iab2024 dowiedziałam się, że era #silvers nadchodzi nieubłaganie, a chcę jeszcze zdążyć i flexować się na #dimaq 😁.

Nagrodą dla zwycięzcy jest udział w szkoleniu online DIMAQ Professional, wraz z egzaminem:

Ivan Kovalov

Dlaczego chcę zdobyć certyfikat #DIMAQ?

25-lecie IAB Polska daje wiele do przemyślenia w kontekście rozwoju e-marketingu. W ciągu tych lat powstały kluczowe rozwiązania, ukształtowały się standardy, a ja od 15 lat także jestem członkiem tej społeczności, po uszy zakochanej w e-marketing od #SEM po #RetailMedia. Właśnie w tym gronie czuję wielkie zaangażowanie i misję.

Dlatego chcę mieć certyfikat #DIMAQ bo to paszport naszej społeczności, dyplom potwierdzający moją wiedzę zbieraną przez lata.