Wszyscy prelegenci DIMAQ Voice są oceniani przez słuchaczy w ankiecie podsumowywującej poziom merytoryczny wystąpienia oraz sposób prowadzenia prelekcji. Prelegent/ka najlepiej oceniony/a przez naszych uczestników otrzyma możliwość wystąpienia podczas najbliższej edycji konferencji Forum IAB organizowanej przez IAB Polska!

Skrupulatnie więc podliczyliśmy oceny z ostatnich 6 miesięcy (DV nr 46-51 + edycja specjalna DOOH) i prezentujemy pierwszą trójkę, która zebrała najwyższe noty. Oceny są w skali 0-5 pkt. Średnia jest wyliczana na podstawie poziomu merytorycznego, sposobu prowadzenia prelekcji i wartości aplikacyjnej pracy.

Najwyżej ocenioną prelekcją pierwszego półrocza 2024 roku była prelekcja, którą przygotował Krzysztof Marzec zdobywając średnią z ocen aż 4,9 pkt.

Temat: Synergia działań SEO i Google Ads.

Kampanie Ads jako źródło słów kluczowych: omówienie DSA, Shopping Ads oraz Performance MAX i Planera Słów Kluczowych Optymalizacja stron docelowych pod SEO z efektem w Ads: Omówienie Core Web Vitals i aspektów SEO strony dające efekty w Ads Inne punkty styczności dwóch systemów wraz z przykładami efektów.

Drugie miejsce zajął Witold Wrodarczyk, a jego prelekcja zdobyła 4,8 pkt.

Temat: O konieczności wdrożenia consent mode.

Czym jest Consent Mode i na czym polegają najnowsze zmiany. Dlaczego powinniśmy, a w zasadzie musimy to wdrożyć. Przyszłość zarządzania zgodami – projekt ePrivacy.

Na trzecim miejscu uplasowała się prezentacja Anny Ledwoń-Blacha, z punktacją 4,7.

Termin: O trendach nie tylko w marketingu.

Jak aktualne i nadchodzące trendy wpływają na strategie marketingowe, zachowania konsumentów oraz rozwój technologii.

Do końca roku jeszcze przynajmniej 4 spotkania zatem wszystko może się zmienić. Być może to Ty jesteś osobą, która wyjdzie na prowadzenie i zostaniesz mówcą 2024 roku na DIMAQ Voice. Pamiętaj, że nie musisz posiadać certyfikatu DIMAQ, aby u nas wystąpić. Jeśli Twoja prezentacja będzie oryginalna i spełni określone wymagania merytoryczne, na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Jeśli masz ochotę powalczyć o scenę Forum IAB wypełnij formularz: https://dimaq.pl/zostan-prelegentem-dimaq-voice-online/