Coroczna najbardziej inspirująca konferencja marketingowa FORUM IAB zbliża się wielkimi krokami. Już 30 i 31 maja spotkamy się z najlepszymi ekspertami świata marketingu, biznesu i nauki.
Tradycyjnie z tej okazji DIMAQ przygotował niespodziankę dla posiadaczy certyfikatów – konkurs w którym do wygrania jest bilet na to wyjątkowe wydarzenie! Jak go zdobyć?

Zasady:

  1. Jeśli jesteś posiadaczem/posiadaczką certyfikatu DIMAQ odpowiedz na pytanie „Jaką korzyść dla posiadacza DIMAQ niesie udział w branżowych konferencjach, takich jak Forum IAB?”. Odpowiedź nie powinna być dłuższa niż 1000 znaków. 
  2. Wyślij odpowiedź na adres mailowy: kontakt@dimaq.eu w tytule wpisując „Konkurs na bilet Forum IAB 2023”. 
  3. Autora/kę najciekawszej i najbardziej inspirującej wypowiedzi nagrodzimy biletem na Forum IAB 2023! 
  4. Na odpowiedzi czekamy do 25 maja włącznie. 
  5. Ze Zwycięzcą skontaktujemy się w celu przekazania nagrody za pośrednictwem podanego adresu e-mailowego.

Regulamin konkursu >

 

Konferencja Forum IAB 2023, flagowe wydarzenie IAB Polska odbędzie się 30 i 31 maja w Warszawie. Imponujący 2-dniowy program zawiera ponad 80 wystąpień podzielonych na 6 blokach tematycznych.
Wśród prelegentek i prelegentów znaleźli się m.in: Marcin Prokop, Janina Bąk, JaninaDaily.com, Sergii Denysenko, MGID; Daniel Knapp, IAB Europe; prof. Dariusz Doliński, Uniwersytet SWPS, Łukasz Grobelny, Questpass, Filip Beźnicki, Stratosfera; Anna Gumkowska, TVN Warner Bros Discovery, Tadeusz Żórawski, Molecular BBDO, Adam Nitecki,  L’Oréal POLSKA & KRAJE BAŁTYCKIE.

Oficjalna strona FORUM IAB >>> https://forumiab.pl/

ROZSTRZYGNIĘCIE:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi! Najbardziej kreatywną naszym zdaniem okazała się odpowiedź Pani Agnieszki Rz., która wygrywa bilet na Forum IAB 2023.
Serdecznie gratulujemy! 🙂