Ostatnia , 34. edycja spotkań dla entuzjastów e-marketingu DIMAQ Voice odbędzie się 29 listopada, tradycyjnie w trybie online.  Nadchodząca, mocno technologiczna agenda obejmie trzy wystąpienia, podczas których prelegenci przybliżą temat optymalizacji technologii katalogu produktów w e-commerce, możliwości wykorzystania Computer Vision w komunikacji marketingowej i specyfikę budowania więzi między marką a odbiorcą na przykładzie Spotify. Udział jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja!

Wystąpią:  Piotr Matusiak, Bluerank;  Tomasz Szulkowski, mSpark;  Michał Szczur, Mindshare Polska; Izabela Biedrowska-Pawlak i Grzegorz Marowski z Httpool.  Wydarzenie odbędzie się 29 listopada, w godzinach 15.00 – 16.30, na platformie LiveWebinar.

Zarejestruj się, aby wziąć udział:  https://app.livewebinar.com/643-940-223/x/W8Jys3cP

Zobacz agendę:

Prelekcja I, godz. 15:05

Wzrost widoczności organicznej dzięki optymalizacji technologii katalogu produktów w e-commerce  – filtry, warianty i wyszukiwarka wew. przyjazna SEO
Piotr Matusiak, SEO Strategy Process Supervisor w Bluerank

Jak dzięki optymalizacji technologii poprawić widoczność bezpłatną sklepu internetowego w wyszukiwarkach? Prelegent przedstawi przykłady wdrożeń funkcji filtrów cech, wariantów i wyszukiwarek wewnętrznych wspierających SEO dla e-commerce, oraz zarekomenduje praktyczne rozwiązania.

Czego dowiesz się z tej prelekcji:

 • jakie są kluczowe czynniki rankingowe w e-commerce;
 • jakie są rekomendowane rozwiązania technologiczne wspierające SEO w e-commerce;
 • przykłady dobrych wdrożeń funkcji filtrów cech, funkcji  wariantów produktów i wyszukiwarek wewnętrznych;
 • jak zarządzać katalogiem produktów archiwalnych.

Piotr Matusiak:
Od 14 lat zawodowo w branży digital na stanowiskach specjalisty SEM w największych łódzkich agencjach. Ale również w roli menedżera projektów rozwijając e-commerce po stronie marki. Wykonał setki audytów SEO, szkoleń, strategii.

Prowadził/współprowadził dziesiątki projektów m.in dla telekomów, marketplaceów, banków czy drogerii.   Koordynował projekty wygrywające w takich konkursach jak Golden Arrow, European Search Awards, Performance Marketing Diamonds CEE, Power of Content Marketing Awards czy SemKRK Awards.

Kroczył ścieżką ekspercką i menedżerską. Aktualnie jako Supervisor koordynuje wątki new businnesowe w dziale SEO Bluerank.

Prelekcja II, godz. 15:35

4 jeźdźców apokalipsy digitalu i jak z nimi walczyć wykorzystując Computer Vision.
Tomasz Szulkowski, Chief Operating Officer, [m]spark, trener DIMAQ.
Michał Szczur, Digital Activation Lead , Mindshare Polska, trener DIMAQ.

Zaraza, Wojna, Głód i Śmierć – według Biblii zapowiadają koniec świata. Co ma to wspólnego z mediami cyfrowymi? Okazuje się, że sporo i rzeczywiście — czeka nas koniec świata cyfrowego jaki znamy obecnie. Czy możemy temu zapobiec? Na szczęście nie! Duże zmiany napędzają rozwój – kreują nowe potrzeby, a wraz z nimi pojawiają się nowe rozwiązania. Gdy umysł ludzki zaczyna zawodzić, wsparciem staje się Computer Vision — technologia rozpoznawania przez sztuczną inteligencję obiektów na obrazie. Podczas prelekcji eksperci pokażą spektrum możliwości, a także wyniki konkretnych działań, które przeprowadzają, wdrażając tę technologię na użytek komunikacji marketingowej.

Czego dowiesz się z tej prelekcji:

 • jakich dużych zmian w świecie cyfrowym możemy spodziewać się już teraz;
 • czy rzeczywiście są takie straszne;
 • co to jest i na czym polega Computer Vision;
 • jakie daje możliwości i zastosowania w komunikacji marketingowej.

Michał Szczur:
Digital Activation Manager w Mindshare, Trener DIMAQ. Od początku kariery zawodowej związany z domem mediowym Mindshare. Doświadczenie zdobywał prowadząc kampanie digitalowe m.in. dla BRE Bank/mBank, Ubisoft, NIKE, LG, IBM, Heinz, Discovery Channel. Laureat konkursów branżowych Effie, Golden Arrow i InnovationAd.

Tomasz Szulkowski:
Szef Grupy Roboczej Mobile Marketing w IAB Polska, Chief Operating Officer w [m]spark, akceleratorze rozwiązań z obszaru martech (technologie w marketingu), odpowiedzialny za wdrażanie innowacji produktowych w ramach holdingu GroupM i agencji mediowych Mediacom, Mindshare i Wavemaker.

Z branżą marketingową związany jest od ponad 15 lat, w tym z branżą mobile od 9 lat (współtwórca agencji marketingu mobilnego Mobehave, później Head of Mobile w Havas Media Group).

Prywatnie ojciec dwójki urwisów, w wolnych chwilach lubuje się w lekturze książek podróżniczych.

Prelekcja III, godz. 15:05

Spotify Your Brand. Jak stworzyć głęboką więź między marką a odbiorcą.
Izabela Biedrowska-Pawlak
, Spotify Sales Lead, Httpool
Grzegorz Marowski, Regional Spotify Sales Lead, Httpool

Jak zbudować więź pomiędzy marką a odbiorcą? W świecie, gdzie jesteśmy zalewani komunikatami, a konsument ma coraz większą odporność na reklamę wydaje się być to nie lada wyzywanie. W szczególności kiedy mamy do czynienia z nowym pokoleniem – Gen Z.

Odpowiedzią może być muzyka i emocje, a Spotify – największa muzyczna platforma streamingowa na świecie – jest narzędziem do zbudowania zaangażowania i więzi z konsumentem.

Czego dowiesz się z tej prelekcji:

 • jak zbudować zaangażowanie i lojalność wśród Millenialsów i Gen Z;
 • jak działa algorytm Spotify oraz format microsite na przykładzie najciekawszych kampanii ze świata;
 • przykłady niestandardowych kampanii muzycznych jako kreatywnego i angażującego sposobu na dotarcie i zaangażowanie konsumenta.

Podczas prelekcji zostanie przeprowadzona „Sesja doświadczeń”. 
Spotify nagradza najbardziej zaangażowanych słuchaczy i zaprasza do udziału w sesji doświadczeń, która pokaże mechanizm angażowania użytkownika w niestandardowe działania z marką. Do wygrania są złote płyty Spotify!


Akredytacja DIMAQ
Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują od 5 do 7 punktów recertyfikacyjnych. Szczegóły punktacji dla Uczestnika i Prelegenta znajdują się stronie: https://dimaq.pl/dimaq-voice-online/

Bądź na bieżąco z DIMAQ Voice! Dołącz do wydarzenia na Facebooku i LinkedIn.

PARTNER WYDARZENIA: GoldenSubmarine, Rocket Jobs

PATRONAT MEDIALNY NAD WYDARZENIEM OBJĘLI: Nowy Marketing, Medialna Perspektywa, portalmedialny.pl, CEO Magazyn Polska, sprawny.marketing, Siła Nauki, Samodzielny Przedsiębiorca, Teoria Biznesu, Brief.pl