Doroczna konferencja FORUM IAB organizowana przez IAB Polska zbliża się wielkimi krokami. Już 7, 8 i 9 czerwca spotkamy się z najlepszymi ekspertami świata marketingu, biznesu i nauki.
Tradycyjnie mamy z tej okazji niespodziankę dla uczestników DIMAQ Voice 🙂 Podczas najbliższej edycji każdy z Was będzie mógł wziąć udział w quizie, w którym do wygrania będą 2 wejściówki na udział stacjonarny w Forum IAB 2022!

Zasady:

  1. Weź udział w DIMAQ Voice #30 podczas, którego odbędzie się quiz. Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa.
  2. Odpowiedz na 5 pytań dotyczących Forum IAB za pośrednictwem formularza, którego link podamy w czacie spotkania.
  3. Na wysłanie gotowego formularza zgłoszeniowego masz maksymalnie 10 min. od rozpoczęcia quizu, jednak pamiętaj, że liczą się wyłącznie poprawne odpowiedzi przesłane w jak najkrótszym czasie.
  4. Zwróć uwagę, aby w formularzu wpisać swój poprawny adres e-mail – to jedyny sposób kontaktu w przypadku wygranej!
  5. Poczekaj na wyniki do kolejnego dnia (01.06.2022). Wygrywają 2 osoby, które najszybciej wyślą nam formularz ze wszystkimi poprawnymi odpowiedziami.
  6. Zwycięzców ogłosimy w wydarzeniu DIMAQ Voice Online na Facebooku >>> oraz skontaktujemy się z nimi mailowo. Jeśli nie potwierdzą chęci odbioru nagrody w ciągu 3 dni roboczych, nagrody przejdą na kolejne osoby w rankingu konkursowym.

Nagrodami są kody rabatowe -100% na BILETY STACJONARNE w najbliższej edycji Forum IAB 2022 7, 8 i 9 czerwca!

Konferencja Forum IAB 2022 po 2-letniej przerwie znów odbędzie się w warszawskim Multikinie Złote Tarasy 7, 8 i 9 czerwca. Oficjalna strona FORUM >>> https://forumiab.pl/

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Nagrody otrzymały:

Marta P. oraz Zofia A.

GRATULUJEMY I DO ZOBACZENIA NA FORUM IAB! 🙂