Transformacja – słowo klucz roku 2020 i jednocześnie zjawisko, któremu organizatorzy Filmteractive przyglądają się od początku istnienia festiwalu. Zapiszcie w kalendarzach – jubileuszowa, 10. edycja Filmteractive już 23-27.11.2020!

Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza nowatorskiego marketingu, kreatywności i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

Jubileuszowa, 10. edycja Filmteractive została w całości przeniesiona do Internetu – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube’ie. Tematem przewodnim jest pytanie “Jak sektory kreatywne mają funkcjonować w nowej rzeczywistości?”. Wśród zaproszonych gości jest aż 40. ekspertów z Polski i ze świata.

DIMAQ na Filmteractive Festival

Filmteractive Festival został objęty akredytacją DIMAQ, dzięki której uczestnicy wydarzenia posiadający certyfikat otrzymują 20 punktów recertyfikacyjnych.

Jeśli jesteście zainteresowani certyfikacją DIMAQ to będą zapraszamy na wystąpienie Ewy Opach, Dyrektor ds. edukacji i certyfikacji, podczas którego przybliży cały program DIMAQ. Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez naszego trenera Artura Maciorowskiego. Szkolenie obejmie wszystkie obszary e-marketingu, które poruszane są podczas Akademii DIMAQ. Z kolei Krystian Pustelnik, Specjalista ds. edukacji i certyfikacji poprowadzi wirtualny quiz, w którym do wygrania będzie bezpłatny udział w Akademii DIMAQ.
Szczegóły agendy >> https://bit.ly/2IXEs7V

W programie wydarzenia nie zabraknie również:

– projektów, o których mówi cała branża;

– wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami;

– najciekawszych danych;

– wiedzy eksperckiej;

– informacji o możliwościach finansowania projektów;

– okazji do współpracy.

Zero opłat. Zero rejestracji. Zero ograniczeń.

Więcej informacji znajdziecie na www.filmteractive.eu

Facebook: https://www.facebook.com/FilmteractiveFestival

Instagram: https://www.instagram.com/filmteractivefestival/

YouTube: https://www.youtube.com/user/Filmteractive

Twitter: https://twitter.com/Filmteractive

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/filmteractive

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Media Klaster i współorganizowane przez Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz Creative Europe Desk Polska. Partnerami strategicznymi są: miasto Łódź, Welcome | Digital Services, Szkoła Filmowa w Łodzi oraz Facebook. Partnerzy: The Branded Content Marketing Association (BCMA), Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, Digital Marketing Qualification (DIMAQ), Szczypta, VNLab, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych (KIPA), Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej (SAR), Fundacja Digital Poland, Festiwal Cyfryzacji. Patroni medialni: Tele Pro, Media Marketing Polska, Social Press, marketinglink.pl, Marketer+, Screenlovers, Radio Łódź, Tv Toya.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.