Po letniej przerwie, frekwencja na #9 spotkaniu DIMAQ Voice przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie zwalniamy tempa i przestawiamy agendę 10, jubileuszowego spotkania ze specjalistami digital marketingu.

Agenda najbliższego spotkania:

17:15 Rejestracja

17:30 Rozpoczęcie

17:35 – 18:00 Reklama w czasie dominującej roli kanałów cyfrowych. Jak się do niej dostosować? Michał Taranta, Head of integrated communication, Havas Media Group

Wg. ostatniej fali badania IAB Adex inwestycje w reklamę w kanałach cyfrowych prześcignęły wydatki na TV. Polska dołączyła tym samym do krajów z wiodącą rolą internetu w komunikacji marek. Czy ten fakt oznacza przełom w podejściu marek do budowania komunikacji i wykorzystywanych kanałów? Czy podmioty działające na rynku powinny już podejmować kroki dostosowujące swoją ofertę do zmieniającego się rynku?

18:10 – 18:35  Jak przykuć uwagę czytelników w 40 znakach – Tips&Tricks, Paulina Kozyra, Team Manager Publisher&Content Management, GroupM – Plista

Jakich słów i wyrażeń używać, aby nasza reklama była dostrzeżona? Jak przekonywać, aby zainteresować współczesnego użytkownika, który już dawno ma ślepotę bannerową? Na przykładzie analizy reklam natywnych podpowiem, co zrobić, aby przykuć uwagę tworząc kreatywne, krótkie treści reklamowe – tzw, nagłówki (headline’y)

18:45 – 19:10 Czas Mikroinfluencerów. Potencjał współpracy w 5 krokach, Krzysztof Budzyński, HASHFM

Od kilku lat trendem jest influencer marketing, który opiera się on na współpracy marki z liderami opinii oraz osobami znanymi i lubianymi. Marki najczęściej wybierają tych topowych szeroko znanych makroinfluencerów. A jaki potencjał drzemie w tych Influencerach skupiacych mniejsze społeczności? Mikroinfluencerom zdecydowanie warto się przyjrzeć.


Miejsce spotkania: Dom Innowacji Społecznych MARZYCIELE I RZEMIEŚLNICY, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy,  ul. Bracka 25 w Warszawie  (III piętro)

Punktacja DIMAQ: Uczestnik – 5 pkt, Prelegent – 25-40 pkt.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: http://bit.ly/2Hdz39e

Wydarzenie DIMAQ Voice jest bezpłatne, jednak obowiązuje rejestracja.