Wszyscy prelegenci DIMAQ Voice są oceniani przez słuchaczy w ankiecie podsumowywującej poziom merytoryczny wystąpienia oraz sposób prowadzenia prelekcji. Prelegent/ka najlepiej oceniony/a przez naszych uczestników otrzyma możliwość wystąpienia podczas najbliższej edycji konferencji Forum IAB organizowanej przez IAB Polska!

Skrupulatnie więc podliczyliśmy oceny z ostatnich 6 miesięcy (DV nr 35-40) i prezentujemy pierwszą trójkę, która zebrała najwyższe noty.

  1. Magdalena Korol  – adwokatka i wspólniczka w Kancelarii Creativa Legal, Prezeska fundacji Creativa Education, za temat Udostępnianie contentu w social mediach – jak zrobić to legalnie?
  2. Mateusz Muryjas – Trener DIMAQ, Analityczny, z tematem Czy Google Analytics 4 da się lubić?
  3. Paulina Rybak – Team Lead Account Strategy w Criteo, za prelekcję Trendy konsumenckie w nowej rzeczywistości gospodarczej – jak kupujemy i na co zwrócić uwagę w planowaniu strategii marketingowej.

Do końca roku jeszcze 5 spotkań zatem wszystko może się zmienić. Być może to Ty jesteś osobą, która wyjdzie na prowadzenie. Pamiętaj, że nie musisz posiadać certyfikatu DIMAQ, aby u nas wystąpić. Jeśli Twoja prezentacja będzie oryginalna i spełni określone wymagania merytoryczne, na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Jeśli masz ochotę powalczyć o scenę Forum IAB wypełnij formularz: https://dimaq.pl/zostan-prelegentem-dimaq-voice-online/