LinkedIn Local to sposób na poznanie ludzi zza profili LinkedIn i przeniesienie swoich internetowych kontaktów do rzeczywistości. DIMAQ jest patronem cyklu Linkedin Local Opole. Najbliższe spotkanie już 31 stycznia!

LinkedIn Local to przede wszystkim networking, podczas którego będziesz mógł poznać osoby, które tak jak Ty, stawiają na rozwój siebie i swojego biznesu. l także znakomite prelekcje Gości, którzy na co dzień wspierają przedsiębiorców w doskonaleniu swoich kompetencji jako liderów, szefów i specjalistów. To sposób na pokazanie, jak dużą rolę odgrywają narzędzia do Digital Marketingu przy kreowaniu rzeczywistości biznesowej. To wreszcie wyjątkowa możliwość do zdobycia nowych kontaktów biznesowych, partnerów w interesach, a być może nawet kontraktów. Dołącz do nas i buduj globalną, nowoczesną społeczność otwartych ludzi wspierających się wzajemnie swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najbliższa edycja LinkedIn Local Opole odbędzie się 31 stycznia 2020. Podczas wydarzenie swoją wiedzą z uczestnikami podzielą się następujący eksperci:

Ewelina Pakosz – z pasji trenerka dobrego samopoczucia, z zawodu dadca w Google, a także Chief Marketing Officer i inspiratorka.

Grzegorz Rippel – przedsiębiorca, trener liderów, wykładowca zarządzania. Po prostu wie, jak być super-szefem.

Michał Wojczyszyn – Business Development Account Executive, czyli posiada czarny pas w sztuce wspierania nowoczesnych przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje i rejestracja na wydarzenie TUTAJ.