Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie zaprasza na Podyplomowe Studia Digital Marketing. Kierunek jest objęty akredytacją DIMAQ, co oznacza to, że program studiów przygotowuje do zdobycia certyfikatu DIMAQ Professional. Osoby, które już posiadają certyfikat, za ukończenie studiów otrzymują 80 punktów recertyfikacyjnych!

Kierunek Digital Marketing umożliwi Ci ocenę prowadzonych działań reklamowych. Sprawdzisz czy pieniądze, które inwestowane w szeroko rozumiany marketing przynoszą zysk. Przedmioty zbudowane na potrzeby kierunku pokażą Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych. To dzięki narzędziom i praktyce, którą poznasz od prowadzących zweryfikujesz dogłębnie rentowność pozyskanych kanałów marketingowych. Poznasz metody analizy internautów, dokładne ich zachowania, ale też dowiesz się co zrobić aby konwertowali częściej.

Co dają studia podyplomowe na kierunku Digital Marketing:

  • Gwarancja zatrudnienia w agencji PromoTraffic dla absolwentów, którzy ukończą studia z oceną bardzo dobrą.
  • Nauczysz się, jak zaprojektować i zrealizować skuteczną strategię obecności marki w Internecie oraz jak monitorować efekty prowadzonych działań.
  • Dowiesz się, jak dobrać narzędzia do zaplanowanych celów marketingowych i zrealizować kampanie interaktywne.
  • Nauczysz się obsługiwać najpopularniejsze na świecie narzędzia Digital Marketingu.
  • Będziesz potrafił dokonać analizy zachowań konsumentów, dowiesz się jak monitorować każdy ruch na stronie oraz jak obserwować ich zachowania pod względem konwersji.
  • Zdobędziesz przygotowanie do zdania Certyfikatów Google, Facebook oraz DIMAQ!

Kompetencje z zakresu e-marketingu na poziomie międzynarodowego standardu DIMAQ możesz uzyskać już na etapie studiów, wybierając akredytowane przez nas kierunki. Współpracujemy z renomowanymi uczelniami wyższymi w całym kraju gwarantując wysoką jakość merytoryczną programu nauczania i tym samym podnosząc ich rangę. Oto akredytowane kierunki studiów I stopnia, podyplomowych i specjalności, które przygotują Cię do zdania egzaminu DIMAQ, a posiadaczom certyfikatów umożliwią uzyskanie punktów recertyfikacyjnych za ich ukończenie.