NOWA PLATFORMA DIMAQ – MOGĄ WYSTĄPIĆ UTRUDNIENIA

Wraz z rozwojem programu DIMAQ na rynku polskim i europejskim, przygotowaliśmy nową platformę certyfikacyjną.

 

Platforma poza  poza dotychczasowymi funkcjami będzie m.in. obsługiwała zapisy na wydarzenia akredytowane DIMAQ, a w przyszłości będzie bazą z dodatkowymi materiałami dla posiadaczy certyfikatów.

Historia certyfikacji oraz recertyfikacji (w tym stan konta zebranych punktów) zostały automatycznie przeniesione na nową platformę. Wszyscy posiadacze certyfikatów otrzymali maile z nowej platformy DIMAQ z danymi do logowania (w razie problemów prosimy o kontakt: dimaq@iab.org.pl).

 

Od tej pory  platforma dostępna jest pod linkiem:  https://egzamin.dimaq.pl/

Ważne zmiany:

  1. System zgłaszania punktów recertyfikacyjnych działa już poprawnie – na tej samej zasadzie, co uprzednio (patrz zakładka: RECERTYFIKACJA). Aby zgłosić punkty za udział danym evencie, należy włączyć obsługę FLASHA.
  2. Przypominamy, że po udziale w każdym akredytowanym evencie (rownież organizowanym przez IAB Polska, np. FORUM IAB) należy samodzielnie zgłosić punkty na platformie.
  3. Zgłaszanie udziału na akredytowane wydarzenia jest chwilowo niedostępne. Swój udział należy zgłaszać bezpośrednio u organizatora/ stronę danego eventu.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.

Mamy nadzieję, że już wkrótce platforma stanie się w pełni użytecznym narzędziem dla wszystkich posiadaczy certyfikatów.