8, 9 i 10 czerwca odbędzie się 15. edycja konferencji marketingowej FORUM IAB 2021. W tym roku wydarzenie przebiegnie pod hasłem OdNowa. Redefinicja czy reset? i tak jak w ubiegłym roku – zostanie poprowadzone w trybie online, co umożliwi obejrzenie wystąpień blisko 80 ekspertów branży digital marketingu! Wydarzenie posiada akredytację, a w Strefie Expo nie zabraknie stoiska DIMAQ.

BAZA WIEDZY I KOMPETENCJI DIMAQ

FORUM IAB to nie tylko inspirujące prezentacje najwybitniejszych ekspertów ze świata e-marketingu, nauki i biznesu, ale również Strefa Expo, czyli wirtualne stoiska sponsorów i partnerów, z osobną agendą trwającą równolegle do konferencji. 

Zapraszamy do Bazy Wiedzy I Kompetencji DIMAQ, w której dowiesz się:

– jak wyglądają nasze szkolenia i jak pozyskać na nie dofinansowanie;

– w jaki sposób stale podnosić swoje kompetencje w obszarze digital marketingu;

– jakie korzyści niesie za sobą certyfikacja DIMAQ;

– jak przeprowadzić szkolenie całego zespołu;

– co zyskujesz wysyłając swoich pracowników na szkolenia z marketingu online;

– w jaki sposób budować wizerunek eksperta e-marketingu;

i wiele innych!

Dodatkowo czekają na Ciebie najnowsze artykuły z zakresu e-marketingu, a także niepublikowane wcześniej materiały video z wirtualnych spotkań DIMAQ Voice.

Masz pytanie o certyfikację? Przez cały czas trwania wydarzenia możesz porozmawiać z nami na czacie!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE i wygraj bilet na FORUM IAB 2021 z DIMAQ!

Co dla posiadaczy DIMAQ?

Konferencja FORUM IAB 2021 posiada akredytację DIMAQ. Posiadacze certyfikatów otrzymują 30 punktów recertyfikacyjnych za udział, oraz 50 punktów za wystąpienie w roli prelegenta. Dodatkowo posiadaczom certyfikatu przysługuje rabat na zakup biletu. Więcej informacji na stronie wydarzenia >>> https://forumiab.pl

Najbardziej inspirująca konferencja marketingowa w Polsce

FORUM IAB 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń w szeroko pojętej branży marketingu, organizowane przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Od czternastu już lat wytycza standardy najlepszych praktyk i stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń. Wydarzenie po raz drugi zostanie przeprowadzone w trybie online. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „OdNowa. Redefinicja czy reset?” i jak co roku, zgromadzi przedstawicieli reklamodawców, domów mediowych, agencji reklamowych i firm technologicznych.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >