W agendzie spotkania będzie rządził content – czyli jedna z najważniejszych składowych działań w zakresie marketingu cyfrowego. Już za tydzień 39. edycja DIMAQ Voice. Tym razem spotykamy się online 23 maja, w godzinach 15:00 – 16:30.

Zapraszamy do wysłuchania i wzięcia aktywnego udziału w rozmowie podczas dwóch prelekcji, które dla was przygotowaliśmy. Pierwsza dawka wiedzy będzie dotyczyła tego jak zgodnie z prawem czerpać z contentu udostępnianego w social mediach. Druga prelekcja rozwinie pokłady waszej kreatywności.

W majowej edycji wystąpią:

  • Magdalena Korol – adwokatka i wspólniczka w Kancelarii Creativa Legal, Prezeska fundacji Creativa Education, od 10 lat pomagam branży kreatywnej działać efektywnie i legalnie. Specjalizuje się w obsłudze agencji marketingowych i działów marketingu, start-upów, branży fashion & design oraz przedsiębiorstw z kapitałem włoskim działających w Polsce. Zajmuje się kwestiami związanymi m.in. z ochroną marki, prawami autorskimi, wizerunkiem, dobrami osobistymi, znakami towarowymi, czynami nieuczciwej konkurencji, prawem reklamy i social mediów. 
  • Karolina Kociołek, z Socjomanii – praktyk z zakresu marketingu w mediach społecznościowych, trenerka, entuzjastka digitalu i nowych technologii, certyfikowana trenerka Digital Marketing Institute. Prowadzi także zajęcia na z digital marketingu na studiach podyplomowych na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie i Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Jej artykuły przeczytać można m.in. w “Marketerze+”, “Sprawnym Marketingu”, czy “Social Media Managerze”.
  • Webinar odbywa się online. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zarejestruj się pod linkiem: https://app.livewebinar.com/350-737-823

Agenda:

Prelekcja I, godz. 15:05

Magdalena Korol – adwokatka i wspólniczka w Kancelarii Creativa Legal

Temat: Udostępnianie contentu w social mediach – jak zrobić to legalnie?

Z prezentacji dowiemy się:

 • Jak zgodnie z prawem udostępniać treści w social mediach (FB/Instagram/Linkedin), ze szczególnym uwzględnieniem wizerunku i praw autorskich.
 • Zostaną omówione najczęściej popełniane błędy i ich konsekwencje prawne
 • A także dowiecie się jak udostępniać content bez narażania się na odpowiedzialność prawną.

Prelekcja II, godz. 15:45

Karolina Kociołek, social media lead w Socjomanii

Temat: Jak wykorzystać design thinking w pracy social media managera?

Z prelekcji dowiemy się:

 • Czym jest design thinking.
 • Jak uniknąć rutyny i skąd brać kreatywne pomysły na posty.
 • Jak wykorzystać design thinking w planowaniu komunikacji w mediach społecznościowych?