Liczba posiadaczy certyfikatu DIMAQ rośnie z prędkością kuli śnieżnej! W tym tygodniu przyznaliśmy dwutysięczny certyfikat DIMAQ Professional! 

Szczęśliwcem, który zdał egzamin i zdobył certyfikat o numerze CP-00002000 okazał się Kacper Wiśniewski, którego spytaliśmy o jego motywację do zdobycia DIMAQ.

W branży mediowej jestem przysłowiowym “świeżakiem”, ponieważ mogę się pochwalić jedynie kilkumiesięcznym doświadczeniem. Jednak współpraca z czołowym graczem na rynku FMCG pozwoliła zapoznać się z szerokim wachlarzem działań, dzięki czemu nadrobiłem  braki w latach pracy.

Na zdawanie certyfikatu zdecydowałem się, bo lubię uczyć się nowych rzeczy i chciałem sprawdzić swoją wiedzę, a że w moim teamie większość posiada certyfikat DIMAQ,  wybór był oczywisty.

Certyfikat z pewnością będzie pomocny w kreowaniu wizerunku bycia bardziej wiarygodnym, pomimo młodego wieku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu e-marketingowym! 🙂

Certyfikaty DIMAQ w Polsce są wydawane już od ponad 2 lat,  kiedy to wystartował program DIMAQ. Obecnie program dostępny jest już na 8 europejskich rynkach: polskim, greckim, słowackim, słoweńskim, serbskim, czarnogórskim, w Bośni i Hercegowinie oraz na Cyprze.