DIMAQ VOICE ma już rok. Od 12 miesięcy spotykamy się w gronie specjalistów digital marketingu. Jubileuszowe spotkanie będzie szczególne, ponieważ odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. 
Dodatkowo po tradycyjnym panelu prelekcji odbędzie się debata ze znanymi i lubianymi influencerkami – które opowiedzą o współpracy z markami z ich perspektywy.  Przed dyskusją nie zabraknie też czasu na mały, urodzinowy poczęstunek. Świętujcie razem z nami! 🙂

Agenda:

17:15 Rejestracja

17:25 Rozpoczęcie

Prelekcje:

17:30 – 17:55 Budowanie marki za pomocą archetypów C.G. Junga,
Piotr Mrzygłód, Architekt Marketingu, Interim Manager

W ciągle zmieniającym się świecie Digital Marketingu jedno pozostaje niezmienne – spójność komunikacji. Dowiedz się jak łączyć psychologię z technologiami i budować spójną markę. Opowiadaj markę we wszystkich kanałach w kreatywny sposób.

18:00 – 18:25 Content generujący leady – jak analizować i monetyzować treści,
Aleksandra Lisiecka-Lenart, Marketing Analyst& SEO Support, Bluerank

Strategia contentowa to już od dłuższego czasu ważny etap tworzenia planu promocji strony. Tym, co jednak często spędza sen z powiek marketerom, jest ocena skuteczności, czy to artykułów off-site, czy tekstów blogowych. W wystąpieniu przedstawimy pomysły na badanie efektywności działań contentowych w taki sposób, by wyciągać wnioski mające realny wpływ na biznes.

18:25 – 18:50 – jubileuszowy poczęstunek

18:50 – 19:30 – PANEL DYSKUSYJNY: „Jak wygląda współpraca z markami z perspektywy Influencera”

Prowadząca: Katarzyna Sadowska Less than perfect
Gość: Paulina Mikuła Mówiąc Inaczej, Nataria “Nishka” Tur


Spotkanie tradycyjnie odbędzie się Domu Innowacji Społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy (Bracka 25).

Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują 5 punktów recertyfikacyjnych. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Obowiązuje rejestracja: http://bit.ly/2FplhPH

Dołącz do wydarzenia:  http://bit.ly/33nszNx