I stało się! W czwartek, 20 września 2018 wydaliśmy certyfikat DIMAQ o numerze CP-00001000. Szczęśliwym posiadaczem tysięcznego certyfikatu został Marcin Obuchowicz. Gratulujemy!

Jako doświadczony Marketing Manager działający w branży budowlanej od kilku lat prowadzę online-owe kampanie dla klientów B2B i B2C. To czego szukałem od dłuższego czasu to usystematyzowanie wiedzy i potwierdzenie swoich digitalowych kompetencji. Wybór padł na DIMAQ.  Z  szerokim  zakresem  tematycznym  wymaganym na egzaminie zapoznałem się podczas 4-dniowego szkolenia. Do egzaminu podszedłem w wrześniu i jak się okazało zostałem posiadaczem  historycznego certyfikatu z tysięcznym numerem. To dodatkowa motywacja dla mnie, aby certyfikat utrzymać, zdobywając punkty recertyfikacyjne za uczestnictwo w szkoleniach i wydarzeniach branżowych 

– komentuje Marcin Obuchowicz, Marketing Manager – Construction & Building Materials.

Certyfikaty DIMAQ w Polsce są wydawane już od ponad 2 lat,  kiedy to wystartował program DIMAQ. Obecnie program dostępny jest już na 8 europejskich rynkach: polskim, greckim, słowackim, słoweńskim, serbskim, czarnogórskim, w Bośni i Hercegowinie oraz na Cyprze.