7–8‑9 czerwca spotkamy się na flagowym wydarzeniu IAB Polska. Forum IAB 2022 od kilkunastu lat wytycza standardy najlepszych praktyk i stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. W tym roku po 2-letniej przerwie spowodowanej pandemią covid-19 wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie.

Forum IAB to 3 intensywne dni wypełnione inspirującymi wystąpieniami dziewięćdziesięciu uznanych branżowych ekspertów.Jak co roku na konferencji nie może zabraknąć miejsca dla DIMAQ! Sprawdź co nasz zespół przygotował dla posiadaczy certyfikatów!

Stoisko DIMAQ:

Spotkaj się z nami na wydarzeniu stacjonarnym, aby porozmawiać o certyfikacji, szkoleniach dofinansowanych i możliwościach podnoszenia swoich digitalowych kompetencji. Będziemy dostępni dla Was codziennie w czasie trwania konferencji w Strefie Expo. Zapraszamy!

Warsztaty dla posiadaczy certyfikatów:

Zapraszamy za specjalne warsztaty dedykowane tylko posiadaczom certyfikatów DIMAQ, którzy uczestniczą w Forum IAB!
Warsztaty odbędą się drugiego dnia konferencji o godz. 17:00, tylko w formie stacjonarnej.

Temat warsztatów: Marketing Automation w praktyce – pierwsze kroki.

Podczas warsztatu:

  • Poznasz możliwości narzędzi marketing automation i dowiesz się, jak możesz je wykorzystać w praktyce, nawet w małej firmie.
  • Omówimy najbardziej przydatne zastosowania automatyzacji marketingu.
  • Dowiesz się jak zwiększyć jakość i ilość leadów nawet o 30%
  • Zobaczysz, jak przygotować się do uruchomienia automatyzacji marketingu w Twojej, nawet niewielkiej firmie.

UWAGA:  Za udział w warsztacie uczestnicy otrzymają 10 pkt. recertyfikacyjnych. Liczba miejsc jest ograniczona – „kto pierwszy ten lepszy” :).

Prowadzący: Łukasz Kosyniuk, Businessmarketer:

„Zajmuję się automatyzacją marketingu od wielu lat i mogę w tej chwili z całą pewnością stwierdzić, że jest to bardzo skuteczna metoda prowadzenia działań marketingowych i sprzedażowych. Kiedyś tego typu systemy były dostępne tylko dla dużych firm o sporych budżetach. W tej chwili są już systemy, z których korzystać mogą nawet niewielkie firmy. Warto poznać możliwości automatyzacji marketingu, ponieważ wnoszą one to, co wiele lat temu w sprzedaży wprowadziły systemy CRM – skuteczność, policzalność, przewidywalność i dostęp do bardzo cennych danych”

Dodatkowo posiadaczom certyfikatu przysługuje rabat -100zł na zakup biletu.

Nie masz jeszcze biletu?
Weź udział w najbliższym spotkaniu DIMAQ Voice Online #30 31 maja! To nasze specjalne, jubileuszowe spotkanie, zatem mamy dla Was niespodziankę związaną z Forum IAB :).
Rejestracja na wydarzenie > https://dimaq.pl/dimaq-voice-online/

FORUM IAB to jedno z najważniejszych wydarzeń w szeroko pojętej branży marketingu, organizowane przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Tegoroczna edycja przebiegnie pod hasłem „Transformacja na sterydach. Digital w czasach kryzysów.” i jak co roku, zgromadzi przedstawicieli reklamodawców, domów mediowych, agencji reklamowych i firm technologicznych.

Czas trwania pandemii COVID-19 możemy już liczyć w latach. Końca tej jeszcze nie widać, a wszyscy ponownie wstrzymaliśmy oddech w obliczu zbrojnej agresji na Ukrainę. Wydarzenia tej wagi nie pozostają obojętne dla świata ogółem, ale odbijają się też szerokim echem w świecie online. Stawiamy tezę, że ostatnie dwa lata dla branży digital były swoistą transformacją na sterydach. Wzrostem i zmianą myślenia, które zapewne i tak by nastąpiły, ale dzięki nim branża online przeskoczyła o kilka lat w rozwoju.
O tym właśnie chcemy rozmawiać podczas tegorocznej edycji Forum IAB.

Agendę FORUM IAB 2021 znajdziesz na oficjalnej stronie: https://forumiab.pl/   

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >

Dołącz do wydarzenia na LinkedIn >